Home EZS Ústředny EZS

DSC - Power NEO

Řada Power NEO je systém vhodný pro malé až středně velké objekty, například byty, rodinné domy, kanceláře a menší provozovny. Pomocí modulů disponuje 6 - 128 zónami, až 8 podsystémy a do systému lze připojit max. 8 klávesnic. Ústředny Power NEO lze ovládat LCD klávesnicemi, dotykovými a ikonovými klávesnicemi, bezdotykovými RFID přívěšky, bezdrátovými ovladači a také aplikací PowerNeo GO, v případě, že v systému nechybí 3G/GSM/GPRS nebo IP komunikátor. Systém lze doplnit bezdrátovou nadstavbou což umožní snadnou instalaci v objektu, kde už je "vše" hotové. Počet bezdátových detektorů až 128. Baterie v bezdrátových detektorech dle výrobce vydrží až 5 let. Homologace Testalarm pro stupeň 3 ( střední až vysoká rizika ). Homologace NBÚ SS91=3.

GALAXY Dimension

Galaxy Dimension je řada zabezpečovacích ústředen, která vychází z platformy ústředen Galaxy G3 a je zpětně kompatibilní se základními periferiemi, mezi které patří koncentrátory a klávesnice. Novou dimenzi v segmentu zabezpečení přináší tato řada ústředen v podobě barevné grafické dotykové klávesnice a vylepšené funkčnosti kontroly přístupu. Zůstala zachována propracovaná diagnostika a kontextové menu zjednodušující jak práci technika tak uživatelský komfort obsluhy. Řadu ústředen Galaxy Dimension tvoří nově 4 typy, které pokrývají pestrou škálu objektů, příkladem jsou mnohé obchodní domy a řetězce, budovy státní správy, výrobní závody, restaurace, administrativní budovy, ale i rodinné domy, atd.

Komfortní ovládání

Barevná grafická klávesnice s dotykovým displejem výrazně usnadňuje orientaci v menu a přibližuje tak celý systém samotnému uživateli. Příkladem je přehledné zobrazení stavu detektorů před zapnutím nebo nové možnosti v zobrazení historie událostí. Bezkontaktní čtečky připojené k dveřním modulům mohou plnit funkci kontroly přístupu ale i ovládacího rozhranní. Pokud např. Uživatel přichází první do zastřežené oblasti a má dostatečné oprávnění, vypíná zabezpečení prostým přiložením karty ke čtečce. Naopak k opětovnému zastřežení stačí uživateli trojnásobné přiložení bezkontaktní karty ke čtečce. Prostě snadno a rychle...

Integrované řešení

Galaxy Dimension je ideální řešení umožňující plnohodnotné propojení s jinými technologiemi v objektu. Samozřejmostí je možnost integrace do grafických softwarových nadstaveb.                                           Homologace Testalarm pro stupeň 3 ( střední až vysoká rizika ). Homologace NBÚ SS91=3

DIGIPLEX EVO 192

Ústředna pro střední až rozsáhlé objekty má 8 podsystémů a 192 zón. Jedná se o plně sběrnicový systém, který nabízí vysoký stupeň variability při výtváření topologie objektu. 4 vodičová sběrnice s vysokou odolností proti rušení umožňuje vytvářet i velmi dlouhé větve od základní ústředny a tím je možné instalovat i značně vzdálené zabezpečení v rozsáhlých objektech. Lze použít klasické drátové zóny připojené přes expandéry, BUS detektory a bezdrátové detektory. Uživatel může systém ovládat klasickým způsobem přes klávesnici, pomocí bezdrátových klíčenek, přes čtečku kartami a celou řadou čteček včetně otisků prstu. Kromě zabezpečení je integrovaná nadstavba přístupu, která umožňuje pomocí čteček a karet povolit nebo omezit pohyb osob po objektu. Systém DIGIPLEX má širokou nabídku pro drátové a bezdrátové řešení, širokou nabídku klávesnic a nabídku moderní komunikace na PCO i uživateli. Komunikace je možná přes IP (internet) nebo GSM (mobil).

RISCO - ústředny ProSys řada RPxxxx

Ústředny ProSys jsou určeny převážně do středních až větších komerčních instalací, kde rozsah aplikace může dosáhnout až 128 zón a 8-mi podsystémů. Tyto ústředny se vyznačují jednoduchým intuitivním uživatelským ovládáním a elegantní dotykovou klávesnicí v bílém nebo černém provedení. K dispozici jsou i varianty klávesnic s LCD displejem nebo LED klávesnice, uživatel si tak může zvolit takovou, která mu bude nejvíce vyhovovat. Ústřednu lze rozšířit o bezdrátovou nadstavbu, GSM/GPRS komunikátor nebo Ethernet komunikátor.