Home EZS

Poplachové systémy EZS.

 

Elektronické zabezpečovací systémy neboli EZS nebo také alarmy.

Díky EZS bude nežádoucí pohyb ve vymezeném prostoru nejen okamžitě odhalen, ale také Vám přijde o tomto narušení zpráva a bude automaticky vyhlášen poplach. EZS při pohybu, rozbití skla a dalších formách narušení dokáže prostřednictvím GSM, GPRS, IP či analogového komunikátoru poslat SMS zprávu nebo zavolat na předvolená telefonní čísla a mimo to případně i předat informace o stavu EZS na PCO Vámi zvolené bezpečnostní agentury. EZS v sobě můžou mít integrovány také  detektory kouře a účinně tak předcházet požáru nebo lze vzdáleně z vašeho telefonu jednoduše ovládat topení či jiné technologie.

EZS zajistí ochranu nejen před krádeží, poškozením či ohněm ale také může zabránit fyzickému napadení pachatelem včasným upozorněním na jeho pohyb ve střeženém objektu. Detektory mohou být připojeny i bezdrátově, což usnadňuje montáž systému. Objednejte si unás, zajistíme Vám nejen kompletní dodávku systému EZS včetně výchozí revize ale v případě zájmu i kamerové systémy. Spolehněte se na EZS a obraťte se na nás nyní !

Vysoká výkonnost, špičková technologie, profesionální provedení, údržba, záruční i pozáruční servis a revize.

Kolikrát týdně slyšíme zprávy o vloupáních, krádežích apod.? A přitom se jich podaří objasnit pouhý zlomek ! EZS stejně jako kamery tvoří mimořádně prozíravou investici do vlastního bezpečí a zajištění našeho či svěřeného majetku. Využijte sofistikovaný systém moderních bezpečnostních prvků a pořiďte si vysoce účinný EZS.  O námi nainstalovaný systém nebo i převzatý se budeme starat aby opravdu spolehlivě dlouhá léta spolehlivě fungoval.

Servis, prohlídky a revize autorizovaným revizním technikem jsou samozřejmostí. Špičková technologie EZS je sázka na jistotu. Kontaktujte nás !

Od 15.10.2017 do 15.12.2017 brobíhá akce, kdy Vám ke každé NOVÉ instalaci zabezpečovacího systému EZS nebo EPS, kromě výchozí revize, za 6 měsíců provedeme jednu prohlídku / funkční zkoušku zdarma a jako bunus od nás navíc dostanete CO detektor v hodnotě 1.490,- Kč.